Vítejte na mých stránkách!

Milý čtenáři,

Vítám Vás na svých webových stránkách. Uveřejňuji na nich většinu svých písemných projevů. Mnohé z mých článků naleznete rovněž na stránkách Institutu Williama Wilberforce (www.wilberforce.cz), na stránkách www.krestandnes.cz,  na Neviditelném psu (www.neviditelnypes.lidovky.cz), na Christnetu (www.christnet.cz), případně v Konzervativních listech (www.konzervativnilisty.cz).

V oddílku „Bibliografie“ naleznete seznam knih, které jsem doposud publikoval.

Z webových stránek Databáze křesťanských děl je možno stáhnout přes stovku mých starších kázání, biblických vyučování apod. Novější audionahrávky najdete na www.biblicke.cz.

V prosinci 2016 vyšla moje knížka Když oslice promluvila - 2. díl "Biblických studií". 

Nyní jsou v tisku mé „Úvahy nad 5. knihou žalmů“. V současnosti pracuji na 3. díle Biblických studií.

 

V současné době jsem v procesu velkých změn – v červnu 2017 se přestěhuji do Jeseníku. I když v omezenější míře, budu i nadále přijímat pozvání ke kázání v různých jiných městech - informace najdete v rubrice "Cesty a kázání".

Na této stránce vidíte rovněž rubriku Benovy obrazy. Jde o obrazy mého syna Benjamína, který rovněž miluje Boha a snaží se ho oslavit jak hudbou, tak malováním. Jeho hudební skladby najdete na Youtube, když si do vyhledávače zadáte "Benjamín Drápal".

Jako konzervativní člověk toužím po tom, aby se na mých stránkách nevyskytovalo nic neslušného. Proto na nich neumožňuji „diskusi“, kam by mohli lidé psát bez zveřejnění své identity. Pokud ale máte skutečný zájem o výměnu názorů, pak Vaše názory uvítám a pokusím se odpovědět buď osobně, nebo písemně. Můžete mi napsat na adresu ampelos(at)volny.cz

Dan Drápal

 

 

© 2013 Dan Drápal